KSB Komplexné služby pre budúcnosť

KSB, s.r.o., Malinovského 1274, 916 21 Čachtice        ksb@ksb-sro.sk

 
 
 
 


NOVINKY

Vážení obchodní priatelia!

Posledný rok bol pre nás "hektický" a zaznamenali sme aj najvyššie tržby od vzniku spoločnosti. Tradične nás "držal" náš VIP zákazník – Austin Detonator, pre ktorého sme vyrobili ďalšie stroje a linky na výrobu a kontrolu rozbušiek. V dnešných novinkách Vás chceme informovať aj o ďalších našich zákazkách. Môžeme smelo konštatovať: "Roztrhlo sa vrece s tabletovacími lismi!" Ich výroba v KSB bola v posledných rokoch iba sporadická, záujem bol najmä o staré a repasované lisy. Situácii pomohla možnosť získania financií z EU fondov.

1. Naraz sme tu mali objednávky na 5 nových lisov od troch zákazníkov. Dvaja zákazníci získali podporu z európskych fondov. Pre obchodnú firmu v Bratislave sme vyrobili 2ks našich najmenších rotorových tabletovacích lisov typu LTR 415 spolu s odprašovacími zariadeniami. K týmto lisom boli vyrobené zaujímavé lisovacie nástroje tvaru srdca, 5-hranu i vnútorného 6-hranu. Na lisoch sa vyrábajú vitamínové doplnky.   
  2. Pre firmu v Liberci (CZ), ktorá vyrába cukrovinky, sme dodali 2ks výkonných 2-činných rotorových tabletovacích lisov typ LTR 1045-2 a LTR 1055-2. Výkon lisov je až 265 000 tabliet/hod.
 
   
  3. Pre firmu v Českej republike, ktorá vyrába chemické produkty, sme zhotovili linku na výrobu 3-farebných tabliet do umývačiek riadu spolu s balením tabliet. Spolupracovali sme s firmou Anopack s.r.o. Praha, ktorá dodala baliaci stroj. KSB vyrobila 1ks rotorový tabletovací lis na 3-farby typ LTR 518 PP3. Na lise sa dá vyrobiť max. priemer tablety O45mm. Súčasťou riešenia lisu bola aj doprava materiálu pomocou 3-och šnekových dopravníkov a big-bagov.
 
   
 
  • Páčia sa Vám naše novinky?
  • Máte doplňujúce otázky?
  • Požadujete iné informácie?

Napíšte mi alebo zavolajte:
ksb@ksb-sro.sk, tel: +420 731 146403  tel: +421 918 844 613

 

 
 

designed by: BUSINESS SOLUTION